Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

30 січ. 2018
Вітання

27 січня 2018 року у м.Кропивницький проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь учні - переможці ІІ етапу: Кириленко Дар'я, учениця 8 класу Новопразького НВО (учитель Пишна В.О.), Гейко Даря, учениця 9 класу Новопразького НВК (учитель Ярчук О.С.), Яковлєва Владислава, учениця 10 класу Цукрозаводського НВК (учитель Сенченко А.М..), Лигман Анастасія, учениця 11 класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Кандейкіна М.Ю.). У напружених інтелектуальних змаганнях двоє учасників вибороли перемогу!

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів, а їхнім наставникам - розвитку професійних компетенцій, творчих сил та наснаги. Нехай ваша спільна перемога надихає на нові здобутки та звершення!