4 січ. 2016

З Новим роком та Різдвом Христовим!

14 груд. 2015

Олімпіади - вид інтелектуального змагання між учнями

13 грудня 2015 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
27 лист. 2015

Дизайн предметів інтер’єру - мистецтво з необмеженими можливостями

Дизайнер – мрійник, чарівник і майстер, Уява в нього кольорова, як фломастер.
20 лист. 2015

Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2015-2016 навчальному році

До відома вчителів трудового навчання
3 лист. 2015

До уваги членів районної творчої групи вчителів трудового навчання!

30 жовт. 2015

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році

Графік
13 жовт. 2015

Про проведення конкурсів для вихованців та учнів навчальних закладів

Запрошуємо до участі
14 серп. 2015

До уваги вчителів трудового навчання (технологій)

Для використання в роботі
12 трав. 2015

Олександрійські школярі привітали мам воїнів АТО

Щорічно, у другу неділю травня ми вітаємо найрідніших та найдорожчих нам людей, тих, що постійно турбуються про нас і навіть на відстані зігрівають своєю любов'ю, тих, хто завжди підтримає, зрозуміє і дасть мудру пораду – наших українських матерів.
25 квіт. 2015

«Метаморфози паперу»

Знайомство з орігамі у кожного відбувається ще в дитинстві, хоч багато хто про це й не здогадується. Хто ж вас не складав жабку, яка скаче та кораблика, використовуючи аркуш з зошита, не виготовляв тюльпан з кольорового паперу мамі на 8 Березня? А паперові літачки? Їх було виготовлено за шкільні роки стільки, що й не перерахувати. Також ви користувалися орігамі, навіть ставши дорослими. Для захисту від сонця собі і дітям виготовляли пілотки, а, не маючи посуду, наливали воду в паперову склянку. Все це справжнісіньке орігамі.