6 квіт. 2015

Третє засідання творчої групи вчителів трудового навчання
6 бер. 2015

Привітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Привітання колегам-освітянам
2 бер. 2015

Методичні рекомендації щодо підготовки та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2014/2015 н.р.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання (технологій) проводиться для учнів 11 класів (за бажанням учні 10 класу можуть виступати за 11 клас). Олімпіада складатиметься з 2-х турів: творчого (теоретичного) туру та комплексної роботи.
2 бер. 2015

Наказ відділу освіти від 02.03.2015 року № 67

Про організацію та проведення І- ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2014/2015 навчальному році
23 лют. 2015

Майстер-клас «Виготовлення виробів зі шкіри: нове життя старих речей»

Найкращий спосіб порадувати та приємно здивувати близьку людину - зробити їй подарунок, виготовлений власноруч. Такий подарунок стане по-справжньому цінною і ексклюзивною річчю - адже однакових виробів ручної роботи просто не буває і всі вони зберігають у собі щиру любов і душевне тепло дарувальника.
5 лют. 2015

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учителів

10 січ. 2015

Увага! Новий обласний конкурс для творчих педагогів та їхніх учнів